Radi vám zodpovieme otázky akú nanotechnológiu použiť na vaše vozidlo, ohľadom životnosti jednotlivých produktov a mnoho ďalších otázok. Naša cena s úplnou dekontamináciou vozidla a nanesením kozmetiky je 79€ + Vami vybrana značka . ( Len cena prípravkov na dekontamináciu sa pohybuje okolo 50€...eraser, iron-x, Trix, reset, ... )  

ODPORÚČAME NANOTECHNÓGIU PIKATEC !!!

Diamond Protection Pack


Set nanokosmetiky DIAMOND PROTECTION PACK na komplexní ochranu karoserie, kol a skel vozu po dobu jednoho roku. Set obsahuje Šampon (150 ml), Ochranu karoserie Armour (50 ml), Čistič skel (40 ml), Ochranu skel (40 ml), Ochranu kol (30 ml), 2x aplikační utěrku z mikrovlákna, 2x leštící hadřík z mikrovlákna, mycí houbu, ochranné rukavice a informační brožuru, vše z řady Diamond.

Cena: 138€ 

Ceramic Protection Pack


Set nanokosmetiky CERAMIC PROTECTION PACK na komplexní ochranu karoserie a skel vozu po dobu jednoho roku. Set obsahuje Šampon (150 ml), Ochranu karoserie Armour (50 ml), Čistič skel (40 ml), Ochranu skel (40 ml), 2x aplikační utěrku z mikrovlákna, ochranné rukavice a informační brožuru, vše z řady Ceramic.

Cena: 59€

Exkluzívny nový 70 % SiO2 s čistotou 99,9% pre teplé alebo studené prostredie. CQUK je založená na rovnakej technológii ako pôvodná Cquartz s niektorými zaujímavými vylepšeniami. Súčasné výrobky na poťahovanie skla obsahovali v produkte 20% Si02, avšak CQUK má 70% Si02 s čistotou 99,9% . Toto je prvý nano silikátový náter, ktorý má túto koncentráciu! Čisté percento zabezpečuje najpriehľadnejší sklenený náter na povrchu. To zaručuje dlhotrvajúci náter s extrémnou pevnosťou a vodoodpudivosťou.Akonáhle sa kvapalina stretne s otvoreným vzduchom, vytvrdzuje a vytvára keramický tvrdý kremičitý povlak na povrchu s extrémnou hydrofóbnosťou.
Najčastejšou otázkou, ktorú sme dostali, je "Aký je rozdiel medzi verziou CQuartz UK a CQuartz Classic s ti02?"
Je to jednoduché, s CQUK máme vyššiu koncentráciu si02 kremeňa, ktorá dáva našim najtvrdším chemicky odolným vrstvám ochrany. S CQuartz Classic sme nahradili niektoré z týchto si02 s ti02, ktoré dávajú jemnejšiu, lesklejšiu povrchovú úpravu, ale znižujú tvrdosť finálneho náteru.
Takže hlavnou voľbou je to, čo je najdôležitejšie, všetka naša ochrana CQUK alebo kombinácia ochrany a extrémneho lesku CQ Classic.
Prečo SiO2?

SiO2 je jedným z najťažších materiálov na svete.

Vytvára veľmi čistý, ale stále dlhotrvajúci tvrdý povrch na automobilových povrchoch.

Technické údaje:

  • Odporúčané pracovné teploty: 3c až 40c
  • Trvanlivosť: 18-24 mesiacov
  • Kontaktný uhol: 110 stupňov
  • Ľahké plniace vlastnosti
  • Hrúbka vrstvy: každý 1 až 2 mikróny

Balenie obsahuje:

1 x CQuartz UK (50 ml)
1 x CarPro Reload (100 ml)
1 x aplikátor
5 x Suede mikrovláknová podložka
1 x Suede mikroutierka

Cena: 70€